Cech Rzemiosł Różnych w Poznaniu
2009-05-20

Walne Zgromadzenie Członków Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu

Zawiadamiamy, że zgodnie z par. 25 Statutu Cechu
w dniu 08 czerwca 2009  o godz. 18.oo
w sali nr 17  Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu  
odbędzie się 
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze  Członków Cechu

2009-04-26W dniu 26.04.2009 zakończyły się
XVII Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
III Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów
III Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim został Piotr Pieper, I V-ce mistrzem został Dawid Biegała, II V-ce mistrzem została Marzena Szomborg (Wyniki)
Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim została Ewelina Kaźmierczak (Wyniki)
I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- włosy spięte do góry (kok) - Piotr Pieper (Wyniki)
- fryzura z długich włosów - Małgorzata Fesz (Wyniki)


I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie długich włosów - Daniel Pasierb (Wyniki)
- modne strzyżenie i modelowanie - Daniel Piwowar (Wyniki)
- modelowanie fryzury klasycznej - Daniel Piwowar (Wyniki)

Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Sylwia Jagielska, I V-ce mistrzem została Anja Włodarska, II V-ce mistrzem została Małgorzata Liszewska (Wyniki )
Mistrzem Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów została Małgorzata Rosłońska, I V-ce mistrzem została Małgorzata Pyzik, II V-ce mistrzem został Marta Kuśmierska (Wyniki)
2009-04-25W dniu 25.04.2009 zakończyły się XVII Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w kategorii Juniorzy
Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim został Mateusz Jakóbek, I V-ce mistrzem została Tomasz Chmaruk, II V-ce mistrzem został Przemysłam Kania
Międzynarodowym Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Jessica Schlittig, I V-ce mistrzem została Jenifer Blümel, II V-ce mistrzem została Franziska Braune
Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Dawid Wnuk, I V-ce mistrzem został Mateusz Bućkowski, II V-ce mistrzem został Kamil Dydak
I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- fale wyciskane na mokro - Monika Grabowska
- fryzura ślubna z długich włosów - Marta Wittbort
- plecionki i warkocze na długich włosach - Natalia Przespolewska
I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie fryzury klasycznej - Sandra Zabiełło
-
modelowanie długich włosów - Barbara Krakowiak
- modne strzyżenie i modelowanie - Sebastian Łukaszewski
- wzorki wycięte na włosach - Kamil Dydak


Juniorzy Fryzjerstwo Męskie - Mistrz Juniorzy Fryzjerstwo Damskie - Mistrz
Wyniki
 
Wyniki
Wyniki międzynarodowy

Konkurencje indywidualne

Konkurencje indywidualne

modelowanie fryzury klasycznej

Wyniki

fale wyciskane na mokro

Wyniki

modelowanie długich włosów

Wyniki

fryzura ślubna z długich włosów

Wyniki

modne strzyżenie i modelowanie

Wyniki

plecionki i warkocze na długich włosach

Wyniki

wzorki wycięte na włosach

Wyniki

2009-04-02Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów
W dniach 25-26.04.2009 w Poznaniu odbędą się :
Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów.

Dokumenty do pobrania:
Karta zgłoszenia grupy : pobierz plik
Karta zgłoszenia uczestnika : pobierz plik
Regulamin :
pobierz plik
2009-04-01Otwieranie dokumentów na stronie www.
Do poprawnego otwarcia dokumentów umieszczonych na stronie (PDF), należy posiadać odpowiedni program.
Przykładowe dwa programy:
Adobe Reader - można pobrać stąd
Foxit Reader - można obrać stąd
2009-03-26STOART - odtwarzanie muzyki

List do pobrania pobierz

2009-03-02VI Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego
Mistrzem Polski Uczniów we fryzjerstwie damskim została

Żaneta Jaroska (292 pkt),

II miejsce zajął Sylwester Cichocki (288 pkt),
III miejsce zajęła Aneta Krajewska (260 pkt)
Wyniki
Mistrzem Polski Uczniów we fryzjerstwie męskim został

Mateusz Bućkowski(287 pkt),

II miejsce zajęła Kamila Jankowska (283 pkt),
III miejsce zajęła Ewelina Walda (283 pkt)
Wyniki
W konkurencji indywidualnej - fryzjerstwo damskie - fale - wygrała Sylwia Michałowska (146 pkt), II miejsce zajęła Monika Grabowska (145 pkt), III miejsce zajęła Agnieszka Smoła (142 pkt)
Wyniki
W konkurencji indywidualnej - fryzjerstwo męskie - fryzura klasyczna - wygrała Natalia Domin (148 pkt), II miejsce zajęła Monika Świrska (145 pkt), III miejsce zajął Maciej Zacharewicz (142 pkt)
Wyniki
2009-01-23VI Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego
Rada Sekcji Fryzjersko-Kosmetycznej działająca przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu organizuje w dniu 1 marca 2009 roku VI Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego. Otwarcie konkursu rozpoczniemy o godz. 10.oo w Sali Reprezentacyjnej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu wejście od ul. Niezłomnych. Konkurs jest jednocześnie eliminacją do MISTRZOSTW POLSKI które odbędą się w dniach 25-26 kwietnia 2009 roku w Poznaniu.
Zgłoszenia przyjmujemy w biurze Cechu pisemnie lub telefonicznie do dnia 23 lutego 2009 roku tel./ fax.0 61 8529-414, e-mail : biuro@crr.com.pl
Zgłoszenie powinno zawierać :
1. Imię i nazwisko uczestnika
2. Datę urodzenia
3. Kategorie w której zamierza startować
4. Dane mistrza szkolącego
5. W dniu startu w czasie losowania stanowisk należy przedłożyć umowę o naukę lub jej aneks.
6. Konkurencje:
- dział męski – fryzura konsumencka - uczesanie samymi palcami - modelowanie fryzura klasyczna
- dział damski – fryzura dzienna konsumencka – uczesanie , z przeczesaniem na wieczorową
Konkurencja indywidualna
- dział damski - wyciskanie fal na mokro
- dział męski – fryzura klasyczna - modelowanie
WSZYSTKIE KONKURENCJE WYKONYWANE SĄ NA GŁÓWCE MANEKINA
Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy regulamin konkursu. Jednocześnie przypominamy że laureaci pierwszych 3 miejsc konkursu są zwolnieni z praktycznej części egzaminu czeladniczego z działu w którym brali udział. Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy a laureaci nagrody

Uwaga!
Przyjmujemy zgłoszenia na pokaz umiejętności dzieci fryzjerów do lat 13.

Dokumenty do pobrania :
Program minutowy : pobierz plik
Dział męski : pobierz plik
Dział damski : pobierz plik
2008-04-27W dniu 27.04.2008 zakończyły się
XVI Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
II Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów
II Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Joanna Jakóbek, I V-ce mistrzem został Piotr Pieper, II V-ce mistrzem została Małgorzata Chorabik-Łapeta (Wyniki)
Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Daniel Pasierb (Wyniki)
Międzynarodowym Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Isabel Hupe, I V-ce mistrzem została Doreen Dommisch (Wyniki)
I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- włosy spięte do góry (kok) -Mariya Furayeva (Wyniki)
- fryzura z długich włosów - Marta Robak (Wyniki)

I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie długich włosów - Piotr Majzlik (Wyniki)
- modne strzyżenie i modelowanie - Piotr Majzlik (Wyniki)
- modelowanie fryzury klasycznej - Rene Rosner (Wyniki)

Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Elena Stoszek, I V-ce mistrzem została Katarzyna Jaworska, II V-ce mistrzem została Katarzyna Kałek (Wyniki )
Mistrzem Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów została Marta Kuśmierska, I V-ce mistrzem została Małgorzata Rosłońska, II V-ce mistrzem został Andrzej Ślusarczyk (Wyniki)
2008-04-26W dniu 26.04.2008 zakończyły się XVI Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w kategorii Juniorzy
Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Sabina Janda, I V-ce mistrzem została Aneta Płonka, II V-ce mistrzem został Dawid Biegała
Międzynarodowym Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Franziska Hasler
Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Dominik Degowski, I V-ce mistrzem został Damian Stachowiak, II V-ce mistrzem została Marek Dolatowski
Międzynarodowym Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim została Melanie Muller
I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- fale wyciskane na mokro - Artur Noworyta
- fryzura ślubna z długich włosów - Emilia Skrzypkowska
- plecionki i warkocze na długich włosach - Beata Stokłosa
I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie fryzury klasycznej - Paweł Stańczak
-
modelowanie długich włosów - Paulina Modliborska
- modne strzyżenie i modelowanie - Paulina Modliborska
- wzorki wycięte na włosach - Grzegorz Dydak


Juniorzy Fryzjerstwo Męskie - Mistrz Juniorzy Fryzjerstwo Damskie - Mistrz
Wyniki
Wyniki międzynarodowy
Wyniki
Wyniki międzynarodowy

Konkurencje indywidualne

Konkurencje indywidualne

modelowanie fryzury klasycznej

Wyniki

fale wyciskane na mokro

Wyniki

modelowanie długich włosów

Wyniki

fryzura ślubna z długich włosów

Wyniki

modne strzyżenie i modelowanie

Wyniki

plecionki i warkocze na długich włosach

Wyniki

wzorki wycięte na włosach

Wyniki

2008-03-03W dniu 02.03.2008 odbył się V Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego

Mistrzem Polski Uczniów we fryzjerstwie damskim został Damian Stachowiak (296 pkt), II miejsce zajął Sylwester Cichocki (273 pkt), III miejsce zajęła Natalia Kabat (272 pkt)
Wyniki


Mistrzem Polski Uczniów we fryzjerstwie męskim została Kaczmarek Karolina (285 pkt), II miejsce zajął Krystian Adamiak (284 pkt), III miejsce zajęła Magdalena Szczechowiak (281 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - fryzjerstwo damskie - fale - wygrała Anna Andrzejczak (146 pkt), II miejsce zajął Krzysztof Gaik (140 pkt), III miejsce zajęła Joanna Kominowska (139 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - fryzjerstwo męskie - fryzura klasyczna - wygrała Kamila Jankowska (148 pkt), II miejsce zajął Dawid Foszcz (146 pkt), III miejsce zajęła Natalia Dolata (141 pkt)
Wyniki


2008-01-17XVI Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego Poznań 2008
W dniach 26-27.04.2008 w Poznaniu odbędą się XVI Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego.
Dokumenty do pobrania :
Harmonogram
Regulamin
Karta zgłoszenia
Zgłoszenie do dnia 15.04.2008.
2008-01-17Minimalne wynagrodzenie w 2008
Od 01.01.2008 zmianie uległa wysokość minimalnego wynagrodzenia, nowa stawka wynosi : 1126,00 zł
2007-04-16W dniu 14.04.2007 zakończyły się XV Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w kategorii Juniorzy
Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim został Wojciech Krosny, I V-ce mistrzem został Grzegorz Flak, II V-ce mistrzem została Jonna Okoń
Międzynarodowym Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Valentina Borisow, I V-ce mistrzem został Christian Reinhardt, II V-ce mistrzem została Isabel Hupe
Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Paweł Stańczak, I V-ce mistrzem został Marcin Wojciechowski, II V-ce mistrzem została Damian Stachowiak
Międzynarodowym Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Christopher Hebbe
I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych : Modelowanie długich włosów, Modelowanie długich włosów (kolor), Modne strzyżenie i modelowanie zdobyła Agata Stoppel
Juniorzy Fryzjerstwo Męskie - Mistrz Juniorzy Fryzjerstwo Damskie - Mistrz
Wyniki
konkurencje : 1 2 3 4
Wyniki
konkurencje : 1 2 3
Wyniki międzynarodowy

Konkurencje indywidualne

Konkurencje indywidualne

Klasyczna

Wyniki

Fale

Wyniki

Kreatywna-Kolor

Wyniki
Wyniki międzynarodowy

Ślubna

Wyniki
Wyniki międzynarodowy

2007-04-16W dniu 15.04.2007 zakończyły się XV Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w kategorii Seniorzy
Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Małgorzata Strug-Zgrzywa, I V-ce mistrzem została Anna Maria Nowak, II V-ce mistrzem została Marzena Szomborg
Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Szymon Wilczak, I V-ce mistrzem została Ewelina Kazimierczak
Seniorzy Fryzjerstwo Męskie - Mistrz Seniorzy Fryzjerstwo Damskie - Mistrz
Wyniki
konkurencje : 1 2 3
Wyniki
konkurencje : 1 2 3 4

Konkurencje indywidualne

Konkurencje indywidualne

Długie-Kolor

Wyniki

Długie włosy

Wyniki

Długie włosy-Kolor

Wyniki

Kreatywna-Kolor

Wyniki

Ślubna

Wyniki

Kok

Wyniki

2007-04-15W dniu 15.04.2007 zakończyły się I Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
Mistrzem Polski została Edyta Zielińska, I V-ce mistrzem została Jonna Sobota, II V-ce mistrzem została Ewa Winiarska
Wyniki
Wyniki
2007-04-15W dniu 15.04.2007 zakończyły się I Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i zagęszczaniu włosów
Mistrzem Polski został Andrzej Ślusarczyk
2007-03-05IV Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego
W dniu 04.03.2007 odbył się IV Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego
Wyniki (do otwarcia dokumentów wymagany jest program Adobe Reader - można go pobrać stąd Pobierz):
Fryzjerstwo Męskie Fryzjerstwo Damskie
Wyniki Wyniki

Fryzjerstwo Męskie 
konkurencje indywidualne

Fryzjerstwo Damskie 
konkurencje indywidualne

Klasyczna

Wyniki

Fale

Wyniki

Kolor

Wyniki

Kolor

Wyniki

2007-01-22XV Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
I Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i zagęszczaniu włosów
I Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
W dniach 14-15 kwietnia 2007 na terenach MTP odbędą się XV Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego, I Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, oraz I Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym, .
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Mistrzostw.
Formularz zgłoszenia można pobrać stąd Formularz
Harmonogram Mistrzostw można pobrać stąd Harmonogram
Organizatorzy:
Ogólnopolska Komisja Fryzjersko – Kosmetyczna Związku Rzemiosła Polskiego
Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu
Współorganizatorzy:
Szkoła Makijażu Profesjonalnego, Wizażu i Stylizacji ANITY FOLARON

Dystrybutor produktów do przedłużania włosów PIERRE BALMAIN
2007-01-17Obowiązujące formularze podatkowe
Obowiązujące formularze na rok 2007 można znaleźć na stronie Ministerstwa Finansów Formularze
2006-12-01Minimalne wynagrodzenie w 2007

Od 01.01.2007 zmianie ulegnie wysokość minimalnego wynagrodzenia, nowa stawka wynosić będzie : 936,00 zł

2006-12-01Skala podatku dochodowego 2006-2007-2008-2009
Nowa skala podatku dochodowego
pobierz plik
2006-12-01

Koszty pracownicze - zmiana

Informacja na temat kosztów pracowniczych

pobierz plik
2006-04-05Nowe władze cechu
Wybrane zostały nowe władze Cechu Rzemiosł Różnych. Nowy skład można zobaczyć tutaj.


do 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

Użytkowników: /
Wizyt: /
Odsłon: /
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.