Cech Rzemiosł Różnych w Poznaniu
2011-11-28FRYZJERSKIE METAMORFOZY 2012

Koleżanki i Koledzy
Członkowie Cechu


W imieniu Rady Sekcji Fryzjersko – Kosmetycznej i Poznańskiego Klubu Stylizacji  działających  przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu
zapraszamy na

FRYZJERSKIE METAMORFOZY  2012

  1. Szkoła Wizażu  & Stylizacji Anity Folaron
  2. Poznański Klub Stylizacji przy CRR w Poznaniu.
  3. Robert Grzempowski & Matrix
  4. Janusz Podulka (Wrocław) & Goldwell
  5. Pokaz premierowy KMS California - Olga Sobocińska (Gdańsk)
  6. Firma Alcina.


W holu :
    wystawione zostaną stoiska informacyjne firm
        Goldwell , KMS California ,  Matrix ,  Alcina.
        przewidziano także wystawę fotograficzną Adama Buczkowskiego pt.:" Fryzjer na świecie "
 
W DNIU 4 GRUDNIA 2011 GODZ. 12 .oo
     
Sala REPREZENTACYJNA  WIELKOPOLSKIEJ IZBY  RZEMIEŚLNICZEJ W POZNANIU .

        Serdecznie zapraszamy – również pracowników i uczniów .
 
Przewodniczący Rady Sekcji              
    
Krzysztof Cyborowski

2011-10-18Klub Postępu i Techniki Fryzjerskiej Przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu - zmiana nazwy
Klub Postępu i Techniki Fryzjerskiej Przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu będzie nosił nazwę POZNAŃSKI KLUB STYLIZACJI PRZY CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W POZNANIU, najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu 8 listopada 2011 - w programie - przygotowanie do grudniowego pokazu
2011-09-21Klub Postępu i Techniki Fryzjerskiej przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu zaprasza na spotkania
Klub Postępu i Techniki Fryzjerskiej przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu zaprasza na spotkania w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 18 :30 w świetlicy cechu.

W programie min. spotkania z firmami : ALCINA , ALTERNA , BY TIHE , FAROUK oraz przygotowania do pokazów fryzjerskich .

Najbliższe spotkanie 04-10-2011 godz. 18:30
Prezentacja zabiegu push up firmy ALCINA

Zapraszamy

Kierownik Klubu

Mariusz Nowacki
602- 325-834

2011-04-29INFORMACJA DLA MISTRZÓW SZKOLĄCYCH
Uczniowie Zespołu Szkół Odzieżowych w Poznaniu ul. Kazimierza Wielkiego w zawodzie FRYZJER mają wolne od zajęć szkolnych w dniach 4-5-6 maja 2011.
W tych dniach mają obowiązek odbywania zajęć w zakładach pracy na praktykach .
2011-04-26Klub Postępu i Techniki Fryzjerskiej - Szkolenie
Klub Postepu i Techniki Fryzjerskiej przy Cechu organizuje szkolenie poprowadzone przez firmę GOLDWELL w dniu 10 maja 2011 godz. 18.30 w świetlicy Cechu .
2011-04-15Kasy fiskalne
UWAGA !

Kończy się ważność kas fiskalnych 
( na paragonie  jest oznaczona liczba raportów do wykonania )

Wymiany kasy można jedynie dokonać  przy pomocy  serwisu  kasy fiskalnej .

Szczegółowe informacje oraz serwis  kas udziela – P. Robert Vogt   
tel. 605821281
2011-04-05W dniu 03.04.2010 zakończyły się
XIX Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w kategorii Seniorów
V Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów
V Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
SENIORZY

Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim został Ryszard Przybyło, I V-ce mistrzem został Mariusz Nowacki, II V-ce mistrzem została Grażyna Brodowska (Wyniki
Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Krzysztof Klimczak , I V-ce mistrzem został Dawid Wnuk , II V-ce mistrzem została Damian Stachowiak ( Wyniki )
I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- włosy spięte do góry (kok) - Marta Piec  (Wyniki )
- fryzura z długich włosów - Iwona Klimczak (Wyniki )
I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie długich włosów - Iwona Klimczak (Wyniki )
- modelowanie fryzury klasycznej - Sandra Zabielło (Wyniki )
- modne strzyżenie i modelowanie - Łukasz Janik (Wyniki )
Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Agata Butkiewicz-Shafik, I V-ce mistrzem została Agnieszka Kaczmarek, II V-ce mistrzem została Anna Banaszuk (Wyniki )
Mistrzem Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów została Żaneta Pawlak , I V-ce mistrzem została Karina Smyrek , II V-ce mistrzem został Iwona Mrozowska ( Wyniki )
JUNIORZY
Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim został Przemysław Kania, I V-ce mistrzem została Marcin Bronikowski, II V-ce mistrzem został Mateusz Kępka
Międzynarodowym Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Franziska Schilde
Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Patryk Krawczyk, I V-ce mistrzem został Piotr Szumacher, II V-ce mistrzem został Kamil Dudek
Międzynarodowym Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskimzostał Christian Radtke  
I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- fale wyciskane na mokro - Klaudia Szczotka
- fryzura ślubna z długich włosów - Oliwia Świtała
- fryzura kreatywna - Mateusz Jakóbek
- plecionki i warkocze na długich włosach - Dawid Ciupka
I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie fryzury klasycznej - Marta Szumacher
-
modelowanie długich włosów - Kamil Pitera
- modne strzyżenie i modelowanie - Kamil Pitera
- wzorki wycięte na włosach - Martyna Drzyzga  
Juniorzy Fryzjerstwo Męskie - Mistrz Juniorzy Fryzjerstwo Damskie - Mistrz
Wyniki
  Wyniki międzynarodowy
Wyniki
Wyniki międzynarodowy

Konkurencje indywidualne

Konkurencje indywidualne

modelowanie fryzury klasycznej

Wyniki

fale wyciskane na mokro

Wyniki

modelowanie długich włosów

Wyniki

fryzura ślubna z długich włosów

Wyniki

modne strzyżenie i modelowanie

Wyniki

plecionki i warkocze na długich włosach

Wyniki

wzorki wycięte na włosach

Wyniki

fryzura kreatywna  Wyniki
2011-03-06W dniu 06.03.2011 odbył się VIII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego

I miejsce w kokursie we fryzjerstwie damskim zajęła Świtała Oliwia  (298 pkt) , II miejsce zajęła Rybińska Sara (285 pkt) , III miejsce zajęła Bugaj Joanna (274 pkt)
Wyniki


I miejsce  w konkursie we fryzjerstwie męskim zajęła Paulina Czeczura   (282 pkt,) II miejsce zajęła Zuzanna Szydłowska  (282 pkt), III miejsce zajęła Monika Świrska (281 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - fryzjerstwo damskie - fale - wygrała  Agata Banasiak  (144pkt), II miejsce zajęła  Klaudia Ćwik  (138 pkt), III miejsce zajął Bartosz Sadowski (137 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - fryzjerstwo męskie - fryzura klasyczna - wygrała Paulina Czeczura  (145 pkt), II miejsce zajęła Zuzanna Szydłowska  (142 pkt), III miejsce zajęła Monika Świrska (141 pkt)
Wyniki


2011-02-25Szkolenie w koloryzacji firmy METAMORFOZA

Klubu Postępu i Techniki Fryzjerskiej organizuje we wtorek 01-03-2011 szkolenie w koloryzacji firmy METAMORFOZA o godz. 18.30 - w świetlicy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu.

2011-02-01VIII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego

Rada Sekcji Fryzjersko- Kosmetycznej działająca przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu organizuje w dniu 06 marca 2011 roku VIII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego będący jednocześnie eliminacją do MISTRZOSTW POLSKI,  które odbędą się w dnia 03 kwietnia 2011 roku w Poznaniu

Otwarcie konkursu rozpoczniemy o godz. 10.oo w Sali Reprezentacyjnej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu wejście od ul. Niezłomnych

Zgłoszenia przyjmujemy w biurze Cechu pisemnie lub telefonicznie do dnia 28 lutego 2011 roku tel./ fax.61 8529-414.

Zgłoszenie powinno zawierać :
1. imię i nazwisko uczestnika
2. datę urodzenia
3. kategorie w której zamierza startować
4. dane mistrza szkolącego
5. W dniu startu w czasie losowania stanowisk należy przedłożyć umowę o naukę lub jej aneks .
6. Konkurencje :

Dział męski

  • modne strzyżenie i modelowanie - fryzura użytkowa
  • modelowanie fryzura klasyczna

Dział damski

  • fryzura dzienna konsumencka
  • uczesanie z przeczesaniem na wieczorową

Konkurencja indywidualna

Dział damski

  • wyciskanie fal na mokro dla uczniów klas I

Dział męski

  • fryzura klasyczna - modelowanie

WSZYSTKIE KONKURENCJE WYNONYWANE SĄ NA GŁÓWCE MANEKINA

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy regulamin konkursu.
Jednocześnie przypominamy że laureaci pierwszych 3 miejsc konkursu są zwolnieni z praktycznej części egzaminu czeladniczego z działu w którym brali udział .
Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy a laureaci nagrody

Uwaga!
Przyjmujemy zgłoszenia na pokaz umiejętności dzieci fryzjerów do lat 13

Pliki do pobrania :

Regulamin dział damski
Regulamin dział męski
Program
 

2011-01-20XIX Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
V Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
V Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów

W dniu 3 kwietnia 2011 na terenach MTP odbędą się :

XIX Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
V Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
V Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów

Zgłoszenia należy składać do dnia 25 marca.
Formularz zgłoszenia można pobrać stąd Formularz
Formularz zgłoszenie dla grupy można pobrać stąd Zgłoszenie grupy
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Mistrzostw.
Harmonogram Mistrzostw można pobrać stąd Harmonogram

2011-01-01Klub Postępu i Techniki Fryzjerskiej działający przy Cechu Rzemiosł Różnych
Klub Postępu i Techniki Fryzjerskiej działający przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu - zaprasza przewodniczący Klubu p. Mariusz Nowacki tel. 602-325-834 na spotkania w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 18.30 w świetlicy Cechu.


do 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

Użytkowników: /
Wizyt: /
Odsłon: /
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.