Cech Rzemiosł Różnych w Poznaniu
2013-11-21

Zebranie Sekcji Fryzjersko – Kosmetycznej

Zebranie Sekcji Fryzjersko – Kosmetycznej odbędzie się  09 grudnia 2013

godz. 18.oo sala nr 17  WIR w Poznaniu

 

      Przewodniczący Rady Sekcji
 Krzysztof Cyborowski 

 

2013-11-20

FRYZJERSKIE METAMORFOZY

W imieniu Rady Sekcji Fryzjersko – Kosmetycznej

i Poznańskiego Klubu Stylizacji  działających  

przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu

zapraszamy na

FRYZJERSKIE METAMORFOZY                     

1.    Szkoła Wizażu  & Stylizacji Anity Folaron

2.    Kamil Sobala KMS – Poznań

3.    Olga Sobocińska (Gdańsk)

4.    Poznański Klub Stylizacji przy CRR w Poznaniu.

5.    Pokaz ZSO Poznań

 

W DNIU    1    GRUDNIA    2013     GODZ.     12 .oo

W Gmachu Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu

wejście od ul. Niezłonnych      

        Serdecznie zapraszamy – również pracowników i uczniów .

 

2013-11-19

Zebranie Sekcji Fryzjersko – Kosmetycznej

Zebranie Sekcji Fryzjersko – Kosmetycznej odbędzie się  09 grudnia 2013

godz. 18.oo sala nr 17  WIR w Poznaniu

 

      Przewodniczący Rady Sekcji
 Krzysztof Cyborowski 

 

2013-10-3160 rocznica powstania Cechu

Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu ma zaszczyt poinformować
o przypadającej w roku bieżącym 60 rocznicy powstania Cechu.

Obchody Jubileuszowe, odbędą się
w dniu 16 listopada 2013 –w kościele Farnym
godz. 16.oo
serdecznie zapraszamy

HONOROWY PATRONAT NAD UROCZYSTOŚCIĄ OBJĄŁ

Wojewoda Wielkopolski PIOTR FLOREK

Marszałek Województwa Wielkopolskiego MAREK WOŹNIAK

Prezes Związku Rzemiosła Polskiego JERZY BARTNIK

Prezydent Miasta Poznania RYSZARD GROBELNY

Za Zarząd Cechmistrz

Stanisław Marczak

 

2013-04-08W dniu 07.04.2013 zakończyły się
XXI Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym

SENIORZY 


Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Elżbieta Kozłowska, I V-ce mistrzem został Przemysław Kania , II V-ce mistrzem została Joanna Biardzka (Wyniki


Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Gabriel Głazowski ( Wyniki )


I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- włosy spięte do góry (kok) - Rafał Gucwa (Wyniki )
- fryzura z długich włosów - Ewa Knapik (Wyniki )


I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie długich włosów - Agata Stoppel-Malinowska  (Wyniki )
- modne strzyżenie i modelowanie - Małgorzata Kantowska (Wyniki )
- modelowanie fryzury klasycznej - Agata Stoppel-Malinowska (Wyniki )


Mistrzem Polski w Makijażu Profesjonalnym została Lena Laskowska, I V-ce mistrzem została Olga Zalewska, II V-ce mistrzem została Zofia Furmann (Wyniki )


Mistrzem Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów została Aleksandra Dubiel , I V-ce mistrzem została Marlena Czerwińska ( Wyniki )


JUNIORZY


Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Paulina Ziółkowska, I V-ce mistrzem została Ewelina Łyczko, II V-ce mistrzem został Kamil Zagórowicz


Międzynarodowym Mistrzem Polski we fryzjerstwie damskim została Ann-Krisin Geiβ, I V-ce mistrzem została Jennifer Zabel


Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Mateusz Miedziak, I V-ce mistrzem został Przemysław Dębczyński, II V-ce mistrzem został Michał Ruszkowski


Międzynarodowym Mistrzem Polski we fryzjerstwie męskim został Steven Przechomski


I Miejsce we fryzjerstwie damskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- fale wyciskane na mokro - Daria Torzecka
- fryzura ślubna z długich włosów - Aleksandra Bodzioch
- fryzura kreatywna - Dawid Doering
- plecionki i warkocze na długich włosach - Monika Kaczmarek


I Miejsce we fryzjerstwie męskim w konkurencjach indywidualnych zdobyli :
- modelowanie fryzury klasycznej - Jacek Chamera
-
modelowanie długich włosów - Patrycja Melcer
- modne strzyżenie i modelowanie - Aleksandra Majchrzak
- wzorki wycięte na włosach -  Juliane Perle


Juniorzy Fryzjerstwo Męskie - Mistrz Juniorzy Fryzjerstwo Damskie - Mistrz
Wyniki
  Wyniki międzynarodowy
Wyniki
Wyniki międzynarodowy

Konkurencje indywidualne

Konkurencje indywidualne

modelowanie fryzury klasycznej

Wyniki

fale wyciskane na mokro

Wyniki

modelowanie długich włosów

Wyniki

fryzura ślubna z długich włosów

Wyniki

modne strzyżenie i modelowanie

Wyniki

plecionki i warkocze na długich włosach

Wyniki

wzorki wycięte na włosach

Wyniki

fryzura kreatywna  Wyniki

 

 

2013-03-01XXI Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
W dniu 7 kwietnia 2013 na terenach MTP odbędą się :
XXI Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów

 Zgłoszenia należy składać do dnia 29 marca 2013r.
Formularz zgłoszenia można pobrać stąd Formularz (english Application form )
Formularz zgłoszenia grupy można pobrać stąd Zgłoszenie grupy
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Mistrzostw. (english Extracts from the reulations)
Harmonogram Mistrzostw można pobrać stąd Harmonogram (english Programme )

2013-02-28Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu realizuje od stycznia 2012 r projekt "Razem dla rozwoju rzemiosła" w ramach tego projektu przeprowadzamy m.in seminaria i spotkania.

2013-02-25W dniu 24.02.2013 odbył się X Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego
I miejsce w konkursie we fryzjerstwie damskim zajęła Katarzyna Grzona  (292 pkt) , II miejsce zajęła Paulina Rutkowska (292 pkt) , III miejsce zajęła Klaudia Szczecińska (273 pkt)
Wyniki


I miejsce  w konkursie we fryzjerstwie męskim zajęła Magdalena Rega  (297 pkt,) II miejsce zajęła Elzbieta Myrda  (293 pkt), III miejsce zajęła Dawid Ratke (278 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - fryzjerstwo damskie - fale - wygrała Daria Harłożyńska (147 pkt), II miejsce zajęła  Daria Torzecka  (139 pkt), III miejsce zajęła Malwina Dymek (138 pkt)
Wyniki


W konkurencji indywidualnej - fryzjerstwo męskie - Ja Stylista - wygrała Oliwia Świtała  (149 pkt), II miejsce zajęła Dagmara Robak  (144 pkt), III miejsce zajęła Blanka Rzyska (142 pkt)
Wyniki

 

2013-01-09
X Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego

Rada Sekcji Fryzjersko- Kosmetycznej działająca
przy Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu organizuje
w dniu 24 lutego   2013 roku
X Ogólnopolski Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego
im. Stefana Siankowskiego
 
będący jednocześnie eliminacją do MISTRZOSTW POLSKI
które odbędą się w dnia 07 kwietnia    2013 roku w Poznaniu
 
Otwarcie konkursu rozpoczniemy o godz. 10.oo w Sali Reprezentacyjnej
Izby Rzemieślniczej w Poznaniu wejście od ul. Niezłomnych
 
 Zgłoszenia przyjmujemy w biurze Cechu pisemnie lub telefonicznie
do dnia 18 lutego 2013 roku        tel./ fax.61  8529-414. e’meil: biuro@crr.com.pl
Zgłoszenie powinno zawierać :
1. imię i nazwisko uczestnika
2. datę urodzenia
3. kategorie w której zamierza startować
4. dane mistrza szkolącego  
5. W dniu startu w czasie losowania stanowisk należy przedłożyć umowę o naukę lub jej aneks .
6. Konkurencje- dział męski – MODNE  MODELOWANIE – FRYZURA UZYTKOWA
                                          -    strzyżenie i modelowanie fryzura klasyczna  
  
                     dział damski – fryzura dzienna konsumencka – strzyżenie i uczesanie  ,
                                             z przeczesaniem na wieczorową     
 
KONKURENCJA INDYWIDUALNA
Dział damski - WYCISKANIE FAL NA MOKRO       dla uczniów klas I
     WSZYSTKIE KONKURENCJE WYNONYWANE SĄ NA GŁÓWCE MANEKINA
 
NOWA KONKURENCJA – „  JA STYLISTA „
Przeznaczona dla osób z tytułem czeladnika
- uczniów 4 roku technikum dziennego
- uczniów technikum zaocznego
- osób będących wcześniej uczestnikami takich konkursów  
warunek – nie przekroczony 21 rok życia w dniu konkursu .
KONKURENCJA TA ODBYWA SIĘ NA ZYWYM MODELU !
 
Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy regulamin konkursu.
Jednocześnie przypominamy że laureaci pierwszych 3 miejsc konkursu są zwolnieni z praktycznej części egzaminu czeladniczego z działu w którym brali udział . Uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy a laureaci nagrody
Uwaga!
 Przyjmujemy zgłoszenia na  pokaz umiejętności  dzieci fryzjerów do lat 13
                                                            Przewodniczący Rady Sekcji
Fryzjersko – Kosmetycznej
 
Krzysztof Cyborowski



do 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

Użytkowników: /
Wizyt: /
Odsłon: /
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.